Raad van toezicht

De raad van toezicht ziet toe op de werkzaamheden van het bestuur en staat het bestuur met raad terzijde.

Gerlach Cerfontaine

Voorzitter 

Eerste benoeming: 1 januari 2011
Benoemd tot: 1 januari 2019

Lodewijk Hijmans van den Bergh

Eerste benoeming: 1 oktober 2012
Benoemd tot: 1 oktober 2020

 

Tom Bakker

Eerste benoeming 1 oktober 2009
Herbenoemd tot: 30 september 2017

Pieter van Geel

Eerste benoeming: 1 december 2011
Herbenoemd tot: 1 december 2019

Charlotte Insinger

Eerste benoeming: 1 maart 2012
Benoemd tot: 1 maart 2020